لوگو بازیل هوم ترکیه

درباره ما

امروزه شاهد علاقه و رغبت ملیتهای مختلف بخصوص ایرانیان ،اعراب ،روسها و …به مهاجرت به کشور زیبای ترکیه هستیم و این به دلیل شرایط مناسب اقامتی و هزینه ملک در این کشور است که توجه بسیاری از ملیتها را به خود جلب کرده است.

اما اکثر مهاجرین،بعد از مهاجرت به علت عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین کشور جدید و عدم آشنایی با زبان و فرهنگ آنها و نا آشنا بودن شهرها و منطقه ها ،با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند. مانند انجام امور اداری و حقوقی برای اخذ اقامت و شهروندی ،سرمایه گذاری ،خرید ملک ، افتتاح حساب بانکی و بسیاری از مشکلات دیگر که موجب شده که برای بسیاری ،مهاجرت یک امر سخت و پیچیده به نظر بیاید.

اما با کمی ذکاوت در این زمینه می توان پی برد که بجای اینکه تمامی این مشکلات را به تنهایی و ناآگاهانه بدوش بکشید و در آخر متحمل ضررهای مالی و اتلاف وقت فراوانی شوید ،کافی است از وجود مجموعه ای متخصص و مورد اعتماد  بهره ببرید.

مجموعه شرکتهای بین المللی بازیل با سابقه ای طولانی در زمینه تجارت و با داشتن شعب مختلف در سایر کشورها ، برای حل مشکلات مهاجرین شرکت بازیل هوم در کشور ترکیه را تاسیس کرده است.

بازیل هوم با بکارگیری افراد تحصیلکرده ،متخصص و با تجربه و جمع آوری کلیه اطلاعات مربوطه و نیازسنجی ها، بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی ،سعی برآن دارد که در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه و مطمئن ترین راه،بعنوان یک مجموعه از مشاوران حرفه ای ،با شما در این راه از ابتدا تا انتها همگام و همراه باشد.

یکی از بارزترین و شاخصترین ویژگی های بازیل هوم با بررسی استعلامات مختلف در سلامت ملک و نداشتن هر گونه مشکلی با انعقاد قرارداد بوسیله مجموعه ای از وکلای تراز اول ترک ،یک پروژه مناسب و قابل اطمینان را به متقاضیان عرضه می کند.

بازیل خود را به منزله خانه و سرپناهی امن می داند که میتوان در زیر سقف آن ،آرامش و لحظات شاد و بدور از هرگونه استرس را تجربه کرد.

به خاطر همین اندیشه ما شعاری ساده و گویا برای بازیل هوم برگزیدیم و تمام تلاشمان در جهت به تحقق رساندن این شعار است: بازیل خانه شماست…..